اجتماعیچالدرانشهرستان ها

فرمانده سپاه چالدران: دفاع مقدس شناسنامه ایستادگی ملت ایران در مقابل تجاوزگران است

خبر ماکو :
فرمانده سپاه شهرستان چالدران گفت: دفاع مقدس شناسنامه افتخار و ایستادگی و مقاومت ملت ایران در مقابل تجاوزگران است.

 

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، سرهنگ سیدمهدی غفاری روز سه شنبه در مراسم گرامیداشت روز سرباز که همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور سربازان وظیفه یگان های نظامی و انتظامی چالدران در مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان برگزار شد، ضمن محکوم کردن عملیات تروریستی در اهواز افزود: دشمنان اسلام چشم طمع به وحدت میان اقوام ایرانی بسته اند و می خواهند چهل سالگی انقلاب اسلامی همراه با نا آرامی و آشوب باشد.

وی اضافه کرد: ملت ایران از امتحان جنگ هشت ساله با سربلندی و عزت بیرون آمد و در این بین جوانان این مرز و بوم عاشقانه و مدبرانه و غیورانه به دفاع از سرزمین و دین پرداختند و از جان خود گذشتند.
وی ادامه داد: خدمت سربازی فرصت و سرمایه گرانبها برای جوانان کشور بوده و علاوه بر اینکه تکلیفی برای جوانان ایران اسلامی است، اگر با نیت پاک و هدفمند باشد، جزو عبادات محسوب می شود.
فرمانده سپاه چالدران گفت: خدمت سربازی برای جوانان یک کشور سبب می شود تا همواره کشور از افرادی آموزش دیده و آشنا به اصول و روش های دفاعی و نظامی در مواقع مورد نیاز برخوردار باشد و با توجه به مرزی بودن شهرستان چالدران سربازان باید با حساسیت بیشتری در پست های نگهبانی و انجام وظایف خود حاضر شوند.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، در پایان مراسم با هدف تجلیل و تکریم مقام سربازان و در راستای ارج نهادن به این قشر از جامعه از سربازان نمونه نظامی و انتظامی شهرستان چالدران تجلیل شد.
هفته دفاع مقدس از شنبه هفته جاری آغاز شده و تا جمعه ادامه دارد.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا