اخبار منطقه آزاد ماکو

مشهود بودن تحول واقعی توسعه در منطقه آزاد ماکو

امام جمعه شوط گفت: تحول واقعی توسعه در منطقه آزاد ماکو  مشهود است.
خبر ماکو :به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، حجت الاسلام سید محمد هاشمی، امام جمعه شهرستان شوط در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر 01پرواز آزمایشی فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو را به تمامی مردم علی الخصوص مدیرعامل منطقه آزاد ماکو تبریک گفت و اظهار داشت: حرکت های جهادی مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو موجب تقویت زیرساخت‌های سرمایه گذاری و اشتغالزایی شده است.
وی در ادامه توسعه و پیشرفت منطقه آزاد ماکو را نیازمند ایجاد زیرساخت های حمل و نقل دانست و خاطر نشان کرد: با افتتاح فرودگاه بین‌الملی منطقه آزاد ماکو شاهد توسعه روز افزون و افزایش سطح معیشتی مردم خواهیم بود.
خطیب جمعه شوط در ادامه سخنان خود بر حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای خلق حماسه ای بزرگ تاکید کرد و گفت: ایران اسلامی در ۳۷ سال پس از انقلاب همواره با وجود توطئه ها به پیشرفتهای علمی در عرصه های مختلف دست یافته است.
حجت الاسلام سید محمد هاشمی ارتقاء خدمات آموزشی، رفاهی، توسعه جاده‌ها و پیشرفت در علوم مختلف را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و افزود: امروز ایران اسلامی به یک کشور عزت مند و مستقل در معادلات جهانی تبدیل شده است.
امام جمعه شوط با اشاره به نزدیک شدن انتخابات هفتم اسفند بر رعایت اخلاق انتخاباتی و تحقق شعار همدلی و هم‌زبانی در جامعه تاکید کرد.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا