آذربایجان غربیاجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکواستان هاسراسری

دادستان کل کشور:
 منطقه آزاد ماکو باید از لحاظ قضایی تقویت شود

به گزارش خبرماکو – دادستان کل کشور گفت: منطقه آزاد ماکو با توجه به شرایط خاص منطقه و مرزی و دارا بودن پرونده‌های سنگین (حوزه گمرک) باید از لحاظ قضایی تقویت شود.

 حجت الاسلام محمدجعفر منتظری روز چهارشنبه در بازدید از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب ماکو افزود: این منطقه با توجه اینکه بزرگترین گمرک زمینی کشور در آن واقع شده و دروازه صادرات و واردات کشور است، به جهات مختلف دارای اهمیت بوده و باید نظارت در حُسن جریان امور گمرکی و خدمات قضایی در آن تقویت شود.

دادستان کل کشور: منطقه آزاد ماکو باید از لحاظ قضایی تقویت شود

وی اضافه کرد: همچنین باید این روند به صورت مستمر و مدام مورد پایش و نظارت قرار گیرد.

دادستان کل کشور با حضور در شعب محاکم دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب ضمن بررسی تعدادی از پرونده‌های بازپرسی و محاکم و گفت و گو با مراجعان کیفیت رسیدگی‌ها و میزان خدمات رسانی قضایی و رضایتمندی مردم در این حوزه قضایی را ارزیابی کرد.

دادستان کل کشور: منطقه آزاد ماکو باید از لحاظ قضایی تقویت شود

همچنین حجت‌الاسلام منتظری با حضور در گلزار شهدای گمنام ماکو ضمن ادای احترام به مقام شامخ با آرمان‌های شهدا و امام شهدا تجدید بیعت کرد.

دادستان کل کشور با اشاره به جایگاه رفیع شهیدان در محضر حق تعالی گفت: شهدا الگو و اسوه ایثار و فداکاری هستند که از جان خود برای دفاع از اسلام و آرمان‌های انقلاب با رهبری ولایت فقیه و پیر جماران گذشتند.

وی تاکید کرد: ما نیز به تاسی از شهدا باید روحیه جهادی و ایثار را در کارهای خود برای عزت بیش از پیش کشور و این انقلاب مردمی بکار ببندیم.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =

دکمه بازگشت به بالا