اخبار منطقه آزاد ماکواقتصادیپلدشتشهرستان هاشوطماکو

نخستین نمایشگاه صنعت و معدن منطقه آزاد ماکو افتتاح شد

به گزارش خبرماکو، با مشارکت صنعتگران آذربایجان غربی و منطقه آزاد ماکو، توانمندی های شرکت های تولیدی و صنعتی در نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو به نمایش درآمد.

 بازاریابی برای فروش بیشتر محصولات و همکاری مشترک بین شرکتهای مختلف تولیدی و بررسی بازارهای صادراتی با حضور تولید کنندگان داخلی کشور و منطقه آزاد؛ از عمده اهداف بازگشایی نمایشگاه در این منطقه است .

محمدرضا عبدالرحیمی، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو در این خصوص اظهار داشت: در این نمایشگاه ۴۸ شرکت داخلی و در رشته های مختلف صنعتی شرکت کرده اند.

وی افزود: همین طور صنایع معدنی و پشتیبان معدن که هشت شرکت از داخل خود منطقه و و ۴۰ شرکت داخلی از مراکز استان‌های مختلف در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو  ادامه داد: برنامه ریزی شده که ۱۲ نمایشگاه مشابه نیز با هدف بازاریابی برای این محصولات و تولیدات داخلی منطقه آزاد و کشور و بازارهای منطقه ای برگزار شود .

منطقه آزاد ماکو به دلیل نزدیکی به بازارهای بین المللی و خارج از کشور و بهره گیری از مزیتهای منطقه آزاد در حوزه معافیتهای مالیاتی و گمرکی برای سرمایه گذاران و تولید کنندگان فرصتهای بسیار خوبی را فراهم کرده است .

این نمایشگاه به مدت سه روز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ شب پذیرای علاقه مندان است .

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا