اخبار منطقه آزاد ماکو

همه افرادجامعه مدیون خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثار گران هستند

معاون فرماندار ماکو گفت: همه افراد جامعه مدیون خانوادهای معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران مدیون هستند.

خبر ماکو :به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) منطقه آذربایجان غربی،  ” قربانی ” در مراسم معرفی رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماکو  گفت: شهداء والامقام، جانبازان، آزادگان و ایثارگران گرانقدر باتاسی ازسرور و سالار شهیدان و علمدار کربلا حضرت ابالفضل العباس (ع) با نثار خون خود در برابر ایادی استکبار ایستادگی کردند.02

وی با بیان اینکه همه افراد جامعه به خانواده معظم شهداء ، جانبازان و ایثارگران مدیون هستند، افزود: به همین منظور ارائه خدمات به این عزیزان مختص بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست .

قربانی ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات عباس زاده رئیس قبلی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و آرزوی موفقیت برای رئیس جدید خواستار توجه بیشتر و اتخاذ تدابیر لازم در جهت ارائه خدمات بهتر رفاهی، آموزشی و درمانی به جامعه بزرگ ایثارگران شد.

” مهدی فعال ” مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران  آذربایجان غربی هم در این مراسم خدمت به خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران را توفیق الهی عنوان کرد و اظهار کرد: در تلاش هستیم که با افزایش های بسته های حمایتی و خدمات متنوع در خدمت خانواده های این عزیزان باشیم.

وی افزود : تلاش و رویکرد مجموعه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران جلب رضایت پروردگار متعال و خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران است.

در پایان این مراسم ” اصغر کوهساری ” بعنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماکو معرفی و از خدمات و تلاش های ” عیسی عباس زاده ” رئیس قبلی تقدیر شد.
خبر پوششی
خبرنگار: ۴۵
انتهای پیام

01

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا