پایگاه خبری خبرماکو

اطلاع رسانی خبر های ماکو ، شوط؛ پلدشت و چالدران ( دوهفته نامه آوای آزاد)

۵ طرح محرومیت‌زدایی بسیج در پلدشت افتتاح می‌شود

۵ طرح محرومیت‌زدایی بسیج در پلدشت افتتاح می‌شود

۵ طرح محرومیت‌زدایی بسیج در پلدشت افتتاح می‌شود

به گزارش خبرماکو – فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با اشاره به اجرای ۴۱ عنوان برنامه همزمان با هفته بسیج در نقاط مختلف این شهرستان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی گفت: در این مدت، پنج طرح محرومیت‌زدایی نیز در این ناحیه به بهره‌برداری می رسد.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی روز ‌شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ۵ طرح محرومیت‌زدایی بسیج در پلدشت افتتاح می‌شوداین طرح ها شامل مسکن محرومان و نیازمندان است که در روستاهای این شهرستان شاهد بهره برداری آنها خواهیم بود.

وی اضافه کرد: اعزام گروهای جهادی پزشکی جهت ویزیت و درمان بیماران به‌صورت رایگان، برپایی ایستگاه‌های سلامت‌محور جهت توزیع رایگان ماسک و امر به ‌معروف برخی از افراد که نسبت به استفاده از ماسک و سایر دستورالعمل‌ها بی‌تفاوت هستند، از برنامه‌های حوزه سلامت پلدشت در این هفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدشت بیان کرد: دیدار با امام جمعه شهرستان و غبارروبی مزار شهدا هم طی این هفته با رعایت شدید دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

سرهنگ یوسفی ادامه داد: توزیع یک‌هزار بسته معیشتی، بهداشتی و نوشت افزار و همچنین اهدای هشت سری جهیزیه از دیگر برنامه های هفته بسیجدر پلدشت به شمار می رود.

پلدشت یکی از شهرهای شمالی آذربایجان غربی است.

هفته بسیچ از ۳۰ آبان امسال، آغاز شده و تا پنجم آذرماه جاری ادامه دارد.


فرمانده سپاه پلدشت: شعار هیهات مناالذله در دفاع مقدس ملت ایران متبلور شد