اخبار منطقه آزاد ماکو

۷۳۹ حامی ایتام در ماکو فعالیت می کنند

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو گفت: ۷۳۹ حامی ایتام در ماکو فعالیت می کنند.

خبر ماکو: “التفات رضایی ” در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )منطقه آذربایجان غربی به تلاش‌های مکرر کمیته امداد برای جذب کمک‌های مردمی خیرین این شهرستان برای حمایت از این ایتام اشاره کرد و گفت: تاکنون ۷۳۹ حامی در شهرستان ماکو ضمن همکاری با کمیته امداد این شهرستان، ۲۲۸یتیم را زیرپوشش کمک‌های خود قرار داده‌اند.IMG_0120

وی با بیان اینکه یکی از محورهای اصلی حمایتی کمیته امداد، رسیدگی به ایتام و حامی‌یابی برای آنها به منظور پشتیبانی همه‌جانبه از امورات زندگی آنهاست افزود: در این راستا ۲۲۸ یتیم تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان بوده و رسیدگی به آنها برای تامین مخارج و مایحتاج زندگی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی در ادامه داد: در مجموع کمک‌های خیرین و حامیان نیکوکار این شهرستان به ایتام در شش ماه سال جاری به بیش از ۲۰۰میلیون تومان رسیده است، که این کمک ها به صورت نقدی و غیر نقدی است.

مدیر کمیته امداد ماکو رفع مشکلات ایتام در زمینه تأمین مخارج، ازدواج، اشتغال، تحصیل و درمان ایتام را از جمله مواردی دانست که توسط حامیان و با حمایت‌های آنها مورد توجه قرار می‌گیرد.

رضایی بر لزوم مشارکت خیرین نیکوکار برای حمایت از ایتام تأکید کرد و افزود: افراد خیر و نیکوکار می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از ایتام، یتیم موردنظر خود را نیز انتخاب کرده و این نهاد را درراستای خدمات‌رسانی بهتر به این افراد یاری کنند.

وی در پایان افراد تحت پوشش در طرح محسنین کمیته امداد ماکو را ۶۸نفر عنوان کردو خاطر نشان کرد: این تعداد توسط ۸۵نفر حامی حمایت می شوند.
خبر تولیدی
خبرنگار: ۴۵
انتهای پیام

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 10 =

دکمه بازگشت به بالا