اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکوبازرگانسیاسیشهرستان هاماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو: مشارکت حداکثری در انتخابات، موجب تقویت اقتدار کشور می‌شود

به گزارش خبرماکو- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ موجب افزایش اقتدار و قدرت نرم کشور می شود.

محمدرضا عبدالرحیمی روز سه شنبه در همایش “حضور حداکثری” که به همت سازمان منطقه آزاد ماکو با حضور نخبگان سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی منطقه برگزار شد، اظهار داشت: حضور مردم در پای صندوق های اخذ رای به عنوان پشتوانه اساسی برای حرکت در مسیر پیشرفت، هدایت کشور و تعیین سرنوشت بسیار حائز اهمیت است.

وی همچنین با بیان اینکه امروز مهمترین رویداد پیش روی کشور، موضوع انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا است، ادامه داد: مردم با حضور آگاهانه خود در این رویداد مهم و شایسته گزینی، موجبات بهبود شرایط زندگی خود را می توانند فراهم کنند.

عبدالرحیمی انتخابات را مظهر حضور مردم برای تعیین سرنوشت خود عنوان کرد و گفت: آینده کشور با حضور و مشارکت حداکثری و با انتخاب اصلح از بین صالحین می تواند هم در حوزه شهری و روستایی و هم در سطح کلان ملی موجب شکوفایی و حرکت در مسیر پیشرفت باشد.

وی در بیان شاخص های انتخاب اصلح بیان داشت: فرد صالح باید از سطح بالایی از دانایی عمومی و راهبردی و مهارت ادراکی برخوردار بوده و در کنار تجربه مدیریت مرتبط با مسائل کلان ملی، از بینش بسیار بالایی در رابطه با موضوعات ملی و بین المللی ببرخوردار باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، حضور حداکثری در پای صندوق های رای را پشتوانه ای برای دولت آینده برای حضور موثر در عرصه های مختلف بین المللی و حل مسائل ملی دانست و گفت: با حضور حداکثری است که منتخب با همراهی از سوی مردم و به اتکاء ایشان می تواند بر بسیاری از چالش های موجود غلبه نماید.

حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد، مبارزه واقعی با دشمنان اسلام و ایران است

عضو هیئت  مدیره سازمان منطقه آزاد ماکو و استاد دانشگاه با اشاره به نقش مهم حضور فعال مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی گفت: حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد مبارزه واقعی با دشمنان  است و آنها را ناکام می‌کند.

مشارکت حداکثری در انتخابات، موجب تقویت اقتدار کشور می‌شود

رستم آقازاده قولکی افزود: همه ما با یک انتخاب درست و آگاهانه و گزینش افراد اصلح می توانیم در آینده کشورمان سهیم باشیم.

وی با بیان اینکه مردم ایران در تمام ادوار گذشته از شمال تا جنوب حماسه ساز بوده اند، ادامه داد: مردم ماکو نیز تاکنون همگام با سایر هموطنان در پای صندوق های رای بوده اند و دین خود را به نظام و حاکمیت ادا کرده اند.

وی از عموم مردم و نخبگان و فعالین اجتماعی خواست تا با آگاه سازی جامعه برای حضور حداکثری و آگاهانه  برای انتخاب فردی اصلح در انتخابات پیش رو بکوشند.

 انتخابات نماد جمهوریت نظام است

امام جمعه شهر بازرگان نیز در این همایش با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مشارکت پرشور که شاخص جمهوریت نظام است، گفت: انتخابات مظهر و نماد جمهوریت نظام بوده و مقبولیت نظام با جمهوری بودن آن و مشروعیت نظام نیز با اسلامی بودن آن معنی پیدا می کند.

مشارکت حداکثری در انتخابات، موجب تقویت اقتدار کشور می‌شود

حجت الاسلام مجتبی اصغری با بیان اینکه امروز دشمن، جمهوریت نظام را هدف قرار داده است، افزود: دشمنان از جمهوریت نظام می ترسند و همواره مردم را به عدم حضور در پای صندوق های رای دعوت می کنند، چرا که آنان خوب می دانند جمهوریت در کنار اسلامیت اقتدارزا است.

وی با بیان اینکه اگر جمهوریت نظام تضعیف شود اسلام نیز تضعیف خواهد شد، بیان داشت: تلاش دشمنان برای دلسرد کردن و حضور کمرنگ در انتخابات توطئه ای است که با حضور حداکثری مردم نقش بر آب خواهد شد.


بیشتر بخوانید: حضور آگاهانه در انتخابات، صیانت از جمهوری اسلامی است


حضور حداکثری مردم در انتخابات چشم طمع دشمن را کور می‌کند

امام جمعه اهل سنت ماکو نیز در این همایش با دعوت از مردم برای حضور حداکثری در پای صندوق های رای گفت: حضور آگاهانه و مقتدرانه شما مردم اعم از شیعه و سنی در پای صندوق های رای چشم طمع دشمنان را کور می کند.

مشارکت حداکثری در انتخابات، موجب تقویت اقتدار کشور می‌شود

ماموستا بکری، روشنگری و تبیین شاخص ها و ویژگی های فرد اصلح  برای جامعه را توسط نخبگان و فعالین اجتماعی مورد تاکید قرار داد و افزود: داشتن روحیه انقلابی، علیم و حافظ بودن، ‌تعهد و تخصص از ویژگی های کاندیدای اصلح است.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۱۰ روز دیگر برگزار می شود و نزدیک به ۶۰ میلیون نفر در کشور واجد شرایط رای دادن هستند.

این همایش به همت سازمان منطقه آزاد ماکو و با حضور نخبگان و فعالین فرهنگی و اجتماعی اهل تسنن و تشیع با رعایت پروتکل های بهداشتی در سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار شد.

منطقه آزاد ماکو بزرگترین منطقه آزاد کشور در شمال استان آذربایجان غربی شامل شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − ده =

دکمه بازگشت به بالا