اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکوشهرستان هاماکو

فرماندار ماکو :
جامعه پویا و فعال با خبرنگاران دلسوز و صادق به وجود می آید

فرماندار ماکو با بیان اینکه جامعه پویا و فعال با خبرنگاران دلسوز و صادق به وجود می آید، گفت: در کنار نقد سازنده، خدمات دولت را انتقال بدهید.

به گزارش خبرماکو، نشست هم اندیشی نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و اعضای شورای اداری با اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی شهرستان ماکو برگزار گردید.

 نادر کاظمی، فرماندار شهرستان ماکو در این جلسه با بیان اینکه جامعه به افرادی آگاه و خبره همچون خبرنگاران نیاز دارد، اظهار داشت: جامعه پویا و فعال با خبرنگاران دلسوز و صادق به وجود می آید.

وی در ادامه با تاکید براینکه دولت کار های ارزشمندی انجام داده است، افزود: این کارها حتما باید از سوی خبرنگاران دلسوز منعکس و به سمع و نظر مردم برسد.

فرماندار ماکو ادامه داد: تخریب با نقد متفاوت است و فعالین اجتماعی و خبرنگاران باید با یکدیگر همکاری کرده مسائل و مشکلات شهرستان را برای توسعه و پیشرفت شهرستان هموار کنند.

جامعه پویا و فعال با خبرنگاران
جامعه پویا و فعال با خبرنگاران

کاظمی همچنین با بیان اینکه امروزه دشمنان، رسانه و فعالین فضای مجازی برای پیشبرد اهداف شوم خودشان وسیله قرار داده و متاسفانه عده ای هم ناخواسته در زمین آنها بازی می کنند، تاکیدکرد: امروز شما اصحاب رسانه و علی الخصوص فعالین مجازی می توانید نقش موثری در ایجاد امید در جامعه، در کنار آن با بیان و مسائل مشکلات داشته باشید.

وی اضافه کرد: دشمنان در طول تاریخ جمهوری اسلامی با بهانه های مختلف نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی را زیر سوال برده است، که امنیت کامل امروز در داخل کشور زیر سایه این عزیران است.

فرماندار ماکو گفت: با تبیین و فرهنگ سازی در بطن جامعه به مردم برای مصرف درست از نان و کالاهای اساسی جامعه نقش مهم ایفاء نمایند.

شهرستان ماکو یکی از شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی در داخل محدوده بزرگترین منطقه آزاد کشور قرار گرفته است.

هفته نامه آوای ماکو، دو هفته نامه آوای آزاد، ماهنامه سوز، پایگاه خبری خبرماکو، پایگاه خبری بینا خبر رسانه های دارای مجوز از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان ماکو در عرصه اطلاع رسانی فعالیت می کنند.

 

 

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یک =

دکمه بازگشت به بالا