آذربایجان غربیاستان هااقتصادیشهرستان هاماکو

معاون استاندار آذربایجان‌غربی: مهمترین برنامه دولت در آذربایجان‌غربی اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است

به گزارش خبرماکو – معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: طی ۲ سال گذشته مهم‌ترین برنامه دولت در کشور و استان، اتمام پروژه‌های نیمه تمام بوده که در آخرین روزهای فعالیت دولت نیز بر اتمام این پروژه ها تاکید داریم.

آیدین رحمانی دوشنبه‌شب در جلسه بررسی طرح های نیمه تمام منطقه آزاد ماکو افزود: با توجه به تفاوت‌هایی که در قیمت‌های تمام شده پروژه های عمرانی اتفاق افتاده، دولت در جهت ایجاد امید برای مردم همه سعی خود را به کار گرفته تا پروژه‌های نیمه تمام را به پاایان برساند.

وی اضافه کرد: با تعاملی که بین دستگاه‌های اجرایی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی وجود دارد، اولویت بندی پروژه ها انجام شده و این موضوع نیز تحت مدیریت مقام عالی استان راهبری می شود.


بیشتر بخوانید: با حضور معاون استاندار آذربایجان‌غربی؛ عملیات گازرسانی به ۶ روستای محور «شریف‌آباد» شوط آغاز شد


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی بهره‌مندی از ماده ۵۶ در اجرای پروژه‌های مختلف با حمایت سازمان برنامه و بودجه را که توانسته بخشی از گره‌های پروژه‌های عمرانی متعدد را بازگشایی کند، اضافه کرد: این یک فرصت ارزنده است تا پیش از پایان کار دولت، بخش عظیمی از پروژه های عمرانی در سطح استان به ویژه منطقه آزاد ماکو به اتمام برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا